پرویز پرگاری - طراح داخلی

پرویز پرگاری

پرویز پرگاری، طراح داخلی و مبلمان در کرمانشاه بدنیا آمد.وی پس از مهاجرت به آمریکا در California State University, Northridge مشغول به تحصیل شد و اکنون به عنوان یکی از مشهورترین طراحان داخلی در لوس آنجلس در شرکت شخصی خود به نامPargari Design Inc مشغول به فعالیت است.برخی از پروژه های وی در مجلات صاحب نام معماری داخلی و مبلمان به چاپ رسیده است.

----------------------------------------------------------------

لینک دانلود فیلمی از پرویز پرگاری و طراحی های وی در مصاحبه با تلویزیون فارسی بی بی سی


/ 5 نظر / 98 بازدید

دروود بر شما ***مسابقه بزرگ شيراز فردا*** اگه يه كاميون داشتي پشتش چي مي نوشتي؟؟؟ 50 جايزه بيست هزار توماني در انتظار شماست به علت استقبال زياد عزيزان مهلت ارسال نظرات تا 10 تيرماه تمديد شد زمان قرعه كشي 15 تيرماه *************************** //بگذاريد هزاران بازديد كننده ما نيز از مطالب شما بهره مند شوند// شما مي توانيد با تبادل لينك خود با "شيرازفردا" در قرعه كشي ماهيانه شيراز فردا نيز شركت كنيد پس از ثبت نام در "شيرازفردا" از قسمت كاربري خود لينك وبلاگتان را درج نماييد. با تشكر *************** روابط عمومي "شيراز فردا" http://www.shirazefarda.com http://www.shirazefarda.ir http://www.shirazfarda.com http://www.shirazfarda.ir

پرستو

سلام فقط نمیدونم برای نمایشگاهconseptam چی باید باشه؟نمایشگاه فرش در استان یزد

همین؟

همدانشگاهی

کلاهبرداران شرکت" مهندسین مشاور ابنیه نواندیش" همه همکاران و و هم رشته ایها توجه کنند به دام رانت بازان و کلاهبرداران شرکتی با نام" مهندسین مشاور ابنیه نواندیش" گرفتار نشوند. در شرکت مزبوربه نام واگذاری پروژه های دست دوم یا استفاده از امتیاز مدارک مهندسین و اخذ گریدهای گوناگون سوئ استفاده های کلان اقتصادی نموده و مسئولیت و بار کارها را بر دوش مهندسان میگذارند وبسیاری از همکاران را از این طریق دچار ضررهای اقتصادی کلان نموده اند.....لطفا جهت آگاهی همگان اطلاع رسانی کنید.

سلام خیلی عالیست